Služby

Masáže

 

provozuji za účelem regenerace a relaxace svých klientů. Je pro mne radost sledovat úlevu a účinek, který masáže provází. Podle zájmu a potřeby klientů můžu provést masáž speciální, se zaměřením na jedno konkrétní problémové místo a tomu se věnovat v nadstandardním čase. Též masáž sportovní a rekondiční je i velmi vhodným relaxem. Masáže poskytují klientům uvolnění s blahodárným účinkem a mě samotného tato činnost těší a naplňuje.

 

Čínská astrologie (Ba-Zi, 4 sloupy osudu)

 

je velmi mocný a osvědčený prostředek, který může sloužit nejen k sebepoznání a seberealizaci. Pomocí karty Ba-Zi (tabulka určená datem narození) lze určit jak výstižnou charakteristiku povahy člověka, tak vhodnou oblast uplatnění či tématiku partnerských i rodinných vztahů, a nejen…

 

 

Tělové, Reflexní a speciální svíce

 

pokud si klient zvolí bývají vhodným úvodem k masážím. Sám jsem si je velmi oblíbil pro jejich vysokou účinnost, pro léčebné vjemy a klid, které tuto terapii provází… Na základě své kladné zkušenosti je mohu doporučit dále všem zájemcům, kteří se touto terapií cítí osloveni. Jsem dodavatel tělových i speciálních tělových svící.